Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych będzin

Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które poświęcają swoje usługi dla określonej grupy docelowej. Robią tak również firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla co poniektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy sterują się w tym miejscu wytycznymi psychologii. Panie uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Swoją drogą, podług tej samej domeny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej pensji, a koniecznie muszą zakupić sobie następną parę luksusowych butów, ażeby poprawić sobie humor. Rzecz jasna to duże przerysowanie, ale na tej bazie opiera się marketing poświęcanych dla pań „chwilówek„. 
Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” i „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki bez czczych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z domu. „Pani Pożyczka” świadczy pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Aby otrzymać prędką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Wymagana jest także autoryzacja, na ogół w formie przelewu maleńkiej sumy na konto firmy. Po kontroli czekamy już wyłącznie na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, z dużym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Istotnie tak jak w wypadku innych pożyczek faceci nie są tu dyskryminowani. Rozchodzi się tylko i wyłącznie o wyszukanie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” proponuje nowe pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiusieńką torebkę, bo suma pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby są w stanie wypełnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.